null

O mamke

Mamke patrí k popredným lifestylovým značkám v strednej Európe. Baví nás robiť veci rýchlo a kvalitne a sme radi, keď je o nás počuť. Za krátku dobu sme si svojím jedinečným, príjemne drzým prístupom a dôrazom na kvalitu všetkého, čo robíme, získali množstvo spokojných zákazníkov a fanúšikov, a rovnako reputáciu, aká sa inde nevidí.

Nebojíme sa stáť si za svojím názorom, skúšať neobjavené a robiť si veci po svojom. Nepáčime sa všetkým, ale to ani nie je náš cieľ. Mamke je o vyjadrení sa, bez nutnosti čokolvek povedať, o mladých a kreatívnych ľuďoch, zábave, vlastnom názore a všetkom pod heslom “Good Friends Bad Ideas”.

Mamke vzniklo pri cestovaní Juhovýchodnou Áziou v roku 2017. Nechali sa inšpirovať scénou street značiek v Singapure, Hong Kongu, na Bali či v Berlíne a pridali niečo svoje. Ideme si filozofiu, že kúpou našich produktov náš vzťah ešte len začína, a preto sa snažíme ponúknuť vždy niečo viac. 

 

KDE SA MÔŽEME STRETNÚŤ?

Osobne sa vieme stretnúť v rámci našich Popup obchodov v Prahe, Bratislave, Berlíne alebo na Bali, prípadne na festivaloch ako Grape, Colours of Ostrava, Pohoda a podobne. To kde aktuálne sme zistíš na našom instagrame @mamkecom 

Pridaj sa do Mamke klubu a získaj 7€ na ďalší nákup

PRIDAJ SA