null

O mamke

Mamke patrí k popredným lifestylovým značkám na Slovensku a v Česku. Za krátku dobu sme si svojím jedinečným, príjemne drzým prístupom a dôrazom na kvalitu všetkého, čo robíme, získali množstvo spokojných zákazníkov a fanúšikov, a rovnako reputáciu, aká sa inde nevidí.

V Mamke sa nebojíme stáť si za svojím názorom, skúšať neobjavené a robiť si veci po svojom. Nepáčime sa všetkým, ale to ani nie je náš cieľ. Mamke je o vyjadrení sa, bez nutnosti čokolvek povedať, o mladých a kreatívnych ľuďoch, zábave, vlastnom názore a všetkom, čo patrí k mladosti.

 

NÁŠ TÍM

Tím Mamke pozostáva z približne 15 ľudí, od expertov na marketing, fotografiu, cez výrobu a tlač textilu až po zubára. Všetko, čo robíme, si robíme inhouse, a preto môžeme lepšie kontrolovať kvalitu nielen výrobkov, ale aj prezentácie, webu a celkového zážitku z našej značky.

Milujeme cestovanie, festivaly, módu a párty, ktoré končia až ráno. Občas sme zodpovední, a občas na nám nechce robiť nič. Neznášame obmedzenia, pravidlá a máme radi šport. Sme mladí, presne ako ty. Užívaj

Mamke sme založili v zime 2017 počas cesty po juhovýchodnej Ázii a web sme oficiálne spustili 1.Júna 2017.

 

KDE SA MÔŽEME STRETNÚŤ?

Radi by sme sa videli na festivaloch ako Grape, Pohoda, Colours a iných letných eventoch, kde sme už každoročne neoddeliteľnou súčasťou, avšak korona nám urobila škrt cez rozpočet. Vymysleli sme však náhradu, aby sme sa mohli vidieť a zabaviť aj napriek tomu. Sleduj náš Instagram.

Odoberaj Mamke novinky a získaj 7€ na ďaľší nákup PRIDAJ SA