null

Doprava a Platba

Platba

Za svoju objednávku máš možnosť zaplatiť kartou online (Visa, Visa Electron, Visa Debit, Mastercard, American Express), službou PayPal alebo na dobierku pri prevzatí od kuriéra.
Celý nákup a teda aj platba prebieha v bezpečnom SSL prostredí od spoločnosti Stripe (Používajú ju napríklad aj Uber, Airbnb a podobne.), preto sa nemusíš báť, že by Tvoje osobné údaje boli akokoľvek zneužité.

Doprava

Všetky balíky posielame prostredníctvom kuriérskej služby GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email od nás a rovnako aj email od GLS so sledovacím číslom Tvojej zásielky.

Cena za dopravu GLS Standard je 2.90€, pri objednávke nad 40€ ZDARMA pri platbe kartou online a PayPalom. Pri platbe na dobierku sa k prepravnému priráta poplatok 1€. 

Kuriéri GLS doručujú zásielky v pracovných dňoch, najčastejšie v čase od 8:00 do 16:00.


Dá mi kuriér vedieť pred doručením zásielky?

Áno, v ráno doručenia Ti príde SMS s predpokladaným časom doručenia, následne Ťa bude kuriér kontaktovať telefonicky.

Ako rýchlo mi príde objednávka?

Zásielky posielame zvyčajne do 2-4 pracovných dní. Všetok tovar máme vždy na sklade, takže sa nemusíš báť dlhého čakania.

Balíček mi dlhšiu dobu neprišiel, kuriér ma nezastihol...?

Najjednoduchšie je skontaktovať sa s dopravcom na čísle 18 345 alebo +421 483 217 201 (Zákaznický servis GLS), prípadne nám napíš na ahoj@mamke.sk

Pridaj sa do Mamke klubu
a získaj 8€ zľavu na ďalší nákup

PRIDAŤ SA

Good Friends / Bad Ideas

Sme Mamke, patríme v popredným lifestylovým
e-commerce značkám v strednej Európe.

Od roku 2017 prinášame a vyrábame kvalitnú módu na Slovensku. Nebojíme sa robiť si veci podľa seba, stáť si za svojím názorom a posúvať fashion kultúru doma aj za hranicami.