null
Vitaj Mamke Mag
27th Apr 2020 | Autor Tomáš

Vitaj Mamke Mag

Nad týmto blogom sme v Mamke začali premýšľať už pred viac ako 2 rokmi. Ale vždy niečo bolo, nové kolekcie, akcie, nikdy sme nemali dostatok času, aby sme dokázali prispievať pravidelne a kvalitne. No. Teraz ten čas máme. Vzhľadom na súčasnú situáciu, keď väčšina ľudí, vrátane nás, sedí doma, sme si povedali, že lepší čas už nebude a ideme do toho.

Toto sú okruhy, na ktoré sa môžeš v rámci Mamke Mag tešiť:

Day/Evening/Night with…

V tejto sérii ti predstavíme zaujímavé Slovenky a Slovákov, prípadne s nimi strávime celý deň, večer, alebo noc. Zistíme, čo ich baví, kam radi chodia von, prezradia nám niečo zo súkromia a určite aj niečo navyše. Táto séria bude pravidelné vychádzať raz za 2 týždňe.

Friends&Places

Predstavíme si našich kamarátov, ktorý stoja za zaujímavými značkami, podnikmi, kaviarňami, eventami, ktoré máme radi. Ukážemeti kam a prečo ísť, čo ochutnať, koho stretnúť, čo vidieť, a kedy tam nesmieš chýbať.

Mamke Girls

Z času na čas sa zoznámiš aj s niektorou z dievčať, ktoré sú tvárou mamke v našich kampaniach alebo na Instagrame. Uvidíš rozšírený lookbook fotiek, ktoré inde nenájdeš, inšpiráciu na outfity a samozrejme aj niečo zo zákulisia fotenie. Každú Mamke girl ti predstavíme aj bližšie.

Backstage

To, čo si zatiaľ mohla vidieť iba občas v storke, teraz uvidíš oveľa komplexnejšie. Ukážeme ti ako z Mamke pohľadu vyzerá plánovanie nových kolekcií, plánovanie pop up obchodov alebo spoluprác. Uvidíš, ako prebieha fotenie v teréne, aj v štúdiu, a mnoho iného, čo ťa na Mamke zaujíma, ale doteraz si nemala možnosť sa na to pozrieť. Zároveň ťa zoznámime s ľuďmi, ktorí stoja za značkou Mamke.


Okrem týchto kategórii ti budeme pravidelne prinášať aj zaujímavé články o našich eventoch, cestovaní, hudbe, filmoch a čomkoľvek, čo budeme zrovna cítiť a mať potrebu ti o tom povedať. 


Maj pekný a drzý deň! 

Tomáš a Tím Mamke

Najnovšie články

 • Evening with @ninaskalikova
  27th May 2020 | Autor michellegraphy

  Evening with @ninaskalikova

  Evening with je pravidelná séria, kde si predstavíme zaujímavé Slovenky a Slovákov, prípadne s nimi …
 • Vitaj Mamke Mag
  27th Apr 2020 | Autor Tomáš

  Vitaj Mamke Mag

  Nad týmto blogom sme v Mamke začali premýšľať už pred viac ako 2 rokmi. Ale vždy niečo bolo, nové …

Pridaj sa k Mamke Newsletteru a získaj 10€ na ďaľší nákup PRIDAJ SA