null

5 Years In

OSLAVUJEME 5 ROKOV

Je to tak, presne 1.6.2017 sa začala naša spoločná cesta ku kvalitnej, lokálnej a drzej móde. Od tej doby sme vytvorili kúsky, ktoré Ti dávajú možnosť vyjadriť sa aj bez toho, aby si musela niečo povedať. ĎAKUJEME!, že aj ty si súčasťou našej dnes už nie úplne krátkej cesty. 

Tomáš, zakladateľ Mamke

customers-2.jpg

 

SPOLOČNÉ EVENTY

Videli sme sa spolu na viac ako 50tich eventoch, či už ide o festivaly ako Pohoda, Grape, Colors of Ostrava, menšie dizajnové akcie ako Urban Market či vlastné eventy a Roadtrips. Tešilo nás, v lete 2022 sa môžeš tešiť na ďaľšie.

 

STÁTISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Znie to až nepredstaviteľne, ale Mamke kúsky si už zakúpilo viac ako 100.000 ľudí. No čo je dôležitejšie, drvivá väčšina sa z Vás sa k nám pravidelne vracia a je maximálne spokojná. Čo viac, spokojnosť hovorí za všetko, a v napĺňaní Tvojich očakávaní neplánujeme polaviť.

  

LOKÁLNE SPOLUPRÁCE

Keď sa kvalitné značky spájajú, nemôže to dopadnúť zle. Preto za sebou máme úspešné spolupráce s firmami ako Eset, Lucron, O2, Univerzita komenského a mnohé ďaľšie. Navyše pravidelne spolupracujeme s lokálnymi umelcami na limitovaných edíciach, ako je napríklad aj táto narodeninová. A to sa v nasledujúcom roku môžeš tešiť na mnohé ďalšie.

  

LIMITOVANÁ EDÍCIA

Máme 5 rokov, tak sme si pripravili špeciálne dizajny našich obľúbených vecí. Užívaj.

Pridaj sa do Mamke klubu a získaj 7€ na ďalší nákup

PRIDAJ SA